LOT do Rzymu: Tylko 3 rejsy w tygodniu

LOT do Rzymu: Tylko 3 rejsy w tygodniu

Rejsy LOTu do Rzymu w sezonie letnim realizowane będą tylko 3 razy w tygodniu? Tak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Rejsy Polskich Linii Lotniczych LOT do włoskiej stolicy skasowane zostały na okres zimowy, o czym informowaliśmy już w czerwcu. Obecnie w letnim rozkładzie polski przewoźnik oferuje połączenie Warszawy z Wiecznym Miastem w czwartki, soboty i niedziele.


Start z Lotniska Chopina zaplanowano na każdy z tych dni na godzinę 13:10. W rejs powrotny samolot z lotniska Fiumicino wylatuje o 16:20.


To dosyć uboga oferta jak na tak dużą linię i trasę łączącą dwie europejskie stolice. W zeszłorocznym sezonie letnim LOT oferował 5 rejsów w tygodniu (nie latał w poniedziałki i środy). Z Modlina w sezonie letnim do Rzymu (Ciampino) lata Ryanair (5 razy w tygodniu), Wizz Air (lotnisko Fiumicino) także 5 razy w tygodniu i z Lotniska Chopina do Fiumicino codzienne rejsy w sezonie letnim oferuje Alitalia.


Newsweek podał kilka dni temu informację, że rejsy do Rzymu mają być w grupie połączeń likwidowanych przez LOT w ramach restrukturyzacji.


Foto: PLL LOT

SKOMENTUJ

kod

KOMENTARZE

  • Gość Aeronews.pl
    Gość Aeronews.pl
    dodano: 06.01.2013

    Ale obciach

szukajszukaj